Untitled

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Finansowa nazwa: Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Finansowy opis:

W ofercie wrocławskiej Kancelarii Notarialnej notariusza Bożena Nowińskiej znajdują się wszystkie czynności, jakie zawarte są w ustawie o prawie notarialnym z 1991 roku. Notariusz sporządza akty notarialne, weksli, czeków, wypisów, odpisów i wyciągów różnych dokumentów. Możliwe jest także sporządzenie projektów oświadczeń i aktów. Te i inne czynności prawne, posiadające charakter notarialny, można przeprowadzić w Kancelarii we Wrocławiu.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości, czy dana czynność mieści się w gestii czynności notarialnych, zapraszamy do siedziby Kancelarii. Nasi pracownicy udzielą bezpłatnie wszelkich niezbędnych informacji. Dowiedzą się Państwo, jakie dokumenty są wymagane do przeprowadzenia określonej czynności notarialnej. Każdy dokument sporządzony po okiem notariusza posiada moc urzędową i państwową.

Kancelaria Notarialna od lat cieszy się dobrą opinią klientów. Uchodzi za sprawdzone i profesjonalne miejsce, które oferuje rzetelne przeprowadzenie czynności prawnych. Wszystkie dokumenty i sprawy objęte są poufnością, która obowiązuje notariusza zgodnie z etyką zawodową. Zapraszamy do Kancelarii w każdy dzień tygodnia, poza weekendem (sobota, niedziela) w godz. od 9.00 do 16.00. Można ustalić wizytę w innym terminie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub na miejscu w siedzibie Kancelarii.

Finansowa strona WWW: notariusz wrocław
Finansowy telefon: 713412452
Finansowy REGON: 930720007
Finansowy NIP: 713412452
Finansowa kategoria:
  • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
  • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
  • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska